Kariera w Caolin

Działając jako centrum technologii chcemy przyciągać do współpracy najlepsze zasoby osobowe.

Jesteśmy firmą, która wspiera rozwój intelektualny i powoduje, że pracownik podchodzi do pracy z energią i entuzjazmem.

W Caolin Sp. z o.o. naprawdę możesz wnosić swój wkład i rozwijać swoje umiejętności.

Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Pomoże nam to w dopasowaniu Twojej aplikacji do odpowiedniej grupy stanowisk.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@caolin.pl
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu
44 754 84 47 lub pod adresem: praca@caolin.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Obecnie do naszego zespołu pracowników poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Obsługi Magazynu

Miejsce pracy: Opoczno

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawny załadunek wyrobów gotowych i towarów oraz o utrzymanie magazynu i powierzonego sprzętu w stanie ciągłej gotowości do pracy.

    Obowiązki:

  • Wykonywanie prac załadunkowych, rozładunkowych wyrobów gotowych przy użyciu wózka widłowego i wózka elektrycznego.
  • Konfekcjonowanie, pakowanie, rozładowywanie towaru.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją.
  • Obsługa urządzeń magazynowych.
  • Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).
  • Sumienność i dokładność.
  • Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia-umowę o pracę.
  • Możliwość udziału w finansowanych przez firmę szkoleniach.
  • Dostęp do pakietu świadczeń socjalnych.
  • Pracę w nowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres:
Caolin Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 7, 26-300 Opoczno
lub e-mail: praca@caolin.pl